רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתראיפור גבות מקצועי

כשבוחרים לעשות איפור גבות קבוע חשוב לא להתפתות להצעות בגלל המחיר שלהן אלא לבחור את הקליניקה או את הקוסמטיקאית המקצועיים ביותר שאפשר.

כמובן שלמחיר הסופי יש משקל בהחלטה, הרי לכול אחד יש כיס אחר, אבל באופן יחסי איפור גבות הוא טיפול לא יקר שלרוב מוצע במחירים משתלמים ביותר. במיוחד אם תחשבו על החיסכון – אין יותר פינצטות, אין יותר ביקורים תכופים לסידור גבות. מכאן שהמחיר הוא נושא שאפשר לשחק איתו ולהתאים אותו לתקציב שלכם, אבל האיכות, האיכות צריכה להיות חד משמעית.

בחירה במקום מקצועי לביצוע איפור גבות יבטיח לך את התוצאה אליה את שואפת להגיע בעוד שביצוע איפור גבות חובבני עלול להוביל לתוצאות מאכזבות ואף יותר מכך.

החשיבות בבחירת איפור גבות איכותי

מומלץ מאד לבצע מחקר קטן בנושא לפני בחירת מטפלים. איפור קבוע בגבות הוא תהליך מקצועי לכל דבר וכמו כל תהליך מקצועי, התוצאה הסופית תלויה בחלקה הגדול בניסיון ובהכשרה. איפור גבות צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים עם עין טובה לצבעים, קואורדינציה מפותחת, תשומת לב לפרטים ועוד.

זיהוי מקום טוב לטיפול איפור גבות

• האתר – במידה ובחרתם, כמו רבים אחרים, לחפש קליניקה דרך האינטרנט חשוב לנצל את הביקור באתר בכדי להתרשם מרמת המקצוענות. אתר שמייצג עסק איכותי יכיל לרוב מידע רב בנושא כולל פירוט טיפולים, פרטים על המקום ולעיתים קרובות גם תמונות. מצד שני, אתר שלא אומר שום דבר מעיד על עסק פחות מקצועי.

• הסביבה – לאחר הבדיקה באינטרנט כדאי מאד להגיע אל המקום בו יתרחשו הטיפולים ולהתרשם מהחלל, עד כמה הוא נוח, מה רמת ההיגיינה במקום איכות הציוד וכו'.

• המלצות – במסגרת השהייה באתר המכוון ובמקום עצמו חשוב לחפש המלצות שמוצגות לקריאה, במידה ואין כאלה בקשו טלפונים של לקוחות שעשו איפור גבות במקום ורצוי לא מזמן. קליניקה או קוסמטיקאית מקצועיים ישמחו לחלוק איתכם ידע על לקוחות מרוצים, לעומת זאת אם אתן חשות בהסתייגות מצד אנשי המקצוע אולי כדאי לשקול את המקום בשנית.

קבוע ועדיין נתון לשינוי

נשים רבות שחושבות לעשות איפור קבוע בגבות חוששות לעיתים מהקביעות שבטיפול, מה קורה אם הן רוצות לשנות צבע או צורה בשלבים מאוחרים יותר בחיים?

איפור גבות הוא אכן תהליך קבוע שנשאר בצורתו המקורית כ-3 שנים. לאחר התקופה הזאת יש לחזור על הטיפול שוב. הסיבה לכך היא שבניגוד לקעקוע בו הדיו מוחדר לשכבה עמוקה של העור, איפור גבות מחדיר את הצבע לשכבה קרובה יותר לפני העור, מה שמפחית את הכאב ומאפשר להתאים את האיפור למראה הדינאמי שלך.

ביצוע איפור גבות קבוע במקום טוב, מקצועי ואיכותי תפטור אותך מההתעסקות החוזרת בסידורי גבות מתישים, או מתשלום קבוע לקוסמטיקאית/סלון יופי. איפור גבות הוא הפתרון החכם ביותר לנשים שרוצות להראות במיטבן כול הזמן.


עלות איפור קבוע בגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק הסכום עד לארבעה תשלומים בכרטיס אשראי.

התקשרי עכשיו!!!   052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים