רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


אומרים לא לטיפול ראקוטן - חושבים על העתיד


רוב בני הנוער, אשר פונים לטיפול ראקוטן, אינם מודעים להשלכות החמורות אותן הוא מייצר. למרות שתפקידם של הרופאים לספק אותו רק כמוצא אחרון, זהו אינו המצב. בעידן האינטרנט, בו כל ילד בן 15 יכול להשיג מידע רפואי, יודעים הצעירים לדרוש ראקוטן, ואף מכריזים על כך, שלא איכפת להם מה יקרה בעקבות הטיפול בו. כך למשל, אם ראקוטן גורם אצלם ליובש בעור, ואפילו לדימום באף, הם יפטרו זאת בהינף יד, ויתייחסו רק להיעלמות "המסתורית" של הפצעים לאחר 4 חודשי הטיפול. בנוסף, בני נוער ידועים בכך, שלא איכפת להם מהשלכות שאינן באות לידי ביטוי באספקטים החיצוניים, ולכן הם מתעלמים בהפגנתיות מהפגיעה בכבד, שגורר אותו ראקוטן, שכל כך רצו בו. זו הסיבה שמכוני קוסמטיקה רבים לקחו על עצמם את הפרסום של כל הנתונים לגבי ראקוטן – כולל אלו שלא נעים כל כך לשמוע.

לקריאת המלצות של לקוחות

מה אומרות הקוסמטיקאיות?

חשוב להדגיש, שקוסמטיקאיות אינן מתעלמות מהיתרונות של ראקוטן ומהתוצאות המלוות את השימוש בו. ראקוטן אכן מעלים את פצעי הבגרות החמורים ביותר, באופן שלא ניתן להשיג אותו בדרכים אחרות. בנוסף, טיפול ראקוטן נחשב לטיפול פשוט, הכרוך בנטילת כדורים בלבד. העובדה, שהוא מחייב פיקוח צמוד של רופא לכל אורך תקופת השימוש בו, לא הייתה מפריעה אילולא היינו מודעים לחסרונות הרבים אותם הוא מייצר.

כיצד עובד הטיפול?
ראקוטן פועל באמצעות ויטמין A. תפקידו של ראקוטן הוא להפסיק את ייצור תאי השומן בגוף, וכך להיפטר מהאקנה. בפועל, ישנן תופעות לוואי רבות, שאי אפשר להתעלם מהם. ראקוטן אסור על נשים בהריון מחשש ליצירת מום אצל התינוק, ואסור גם על כאלו הסובלים מבעיות כבד. ראקוטן מחייב הימנעות מהשמש ושתיית אלכוהול, מה שמחייב היערכות מקדימה לפני הטיפול. בנוסף, נטילת ראקוטן חייבת להיות מלווה בתפריט תזונתי משלים על מנת לחזק את הכבד. לאחרונה גם הופיעו מחקרים רבים, אשר מצביעים על קשר ישיר בין ראקוטן לבין דיכאון. עקב העובדה שבני נוער רבים סובלים גם ככה ממצבי רוח משתנים בתקופת ההתבגרות שלהם, שימוש בכדורי ראקוטן יכול להקצין את המצב למקומות מאוד לא נעימים.

אז מה הדרך הנכונה?
חשוב מאוד גם לזכור שטיפול ראקוטן אינו מבטיח שפצעי האקנה לא ישובו. בניגוד לטיפולי קוסמטיקה המונעים את האקנה ומכוונים את המטופל לדרך חיים שתבטיח שם לא ישובו, אותו ראקוטן מתמקד במיגור הנוכחי של הפצעים הקיימים. על מנת לעזור לסובלים מפצעי בגרות לקבל החלטה באיזו דרך להילחם בפצעים, הוציא מכון הקוסמטיקה מור קליניק את הספר השלם לאקנה. בעזרת הורדה חינם של מאמרי מידע על ראקוטן ועל כל ההשלכות שלו ניתן ללמוד על הדרכים השונות להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד ללא ראקוטן.

לקבלת מידע נוסף הורידו בחינם את ספר האקנה השלם של מור קליניק.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים