פילינג להצערת עור – להיראות כמו בת 25 שוב!

הזדקנות של עור הפנים זו תופעה שמושפעת מגורמים רבים, מלבד התוצאה הטבעית של התבגרות, למשל: חשיפה ממושכת לשמש, עישון, תזונה לקויה, זיהום באוויר וכו'. כתוצאה מגורמים אלו אנשים רבים סובלים מהזדקנות מואצת של עור הפנים, אשר מלווה לעיתים גם בבעיות עור אחרות כגון כתמי פיגמנטציה ואקנה. כל אלו יוצרים מראה בלתי אסתטי ומבוגר יתר על המידה, וכתוצאה מכך כמות התכשירים והטיפולים נגד הזדקנות שקיימים בשוק גדלה בקצב מטורף מידי יום.

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר הוא טיפול פילינג להצערת עור , אשר צבר פופולריות עצומה בשל אחוזי ההצלחה הגבוהים שלו והמחירים הנמוכים יחסית לניתוח פלסטי.

במאמר זה נספר לכם הכל אודות הטיפול של פילינג להצערת עור – איך הוא מבוצע, מה יתרונותיו, לאילו תוצאות יש לצפות ועוד ועוד.

פילינג להצערת עור – איך זה עובד?

קיים מגוון עצום של שיטות לביצוע טיפולי פילינג להצערת עור , אך העיקרון הבסיסי של כולם זהה – בטיפול פילינג להצערת עור מבוצע תהליך של הסרת שכבות העור החיצוניות, המכילות תאים מתאים, לטובת חשיפה של שכבות העור שמתחתיהן, המורכבות מתאים חדשים ורעננים. באופן זה פילינג להצערת עור מחזיר את המראה הצעיר והרענן לעור, ובנוסף מאפשר לעור לנשום ביעילות רבה יותר, ובכך לשמור על הלחות והמראה הבריא שלו.

פילינג להצערת עור שנעשה במכוני קוסמטיקה מבוצע בדרך כלל תוך שימוש בחומצות אלפא הידרוקסיות, שהן חומצות המופקות מן הטבע ומסייעות לטיפוח והזנה של עור הפנים. שיטה זו של פילינג להצערת עור היא מומלצת ביותר על ידי רופאי עור רבים, מפני לצד יתרונותיה בתחום הצערת העור אחוז הסיכון שקיים בה הוא נמוך משמעותית לעומת שאר השיטות.

היתרונות של פילינג להצערת עור

בנוסף ליתרונות שכבר מנינו, לטיפול פילינג להצערת עור ישנן תוצאות מועילות רבות. ראשית, פילינג להצערת עור עוזר להעלים קמטוטים וכתמים שקיימים בעור הפנים, והחומצות שמשולבות בטיפול פילינג להצערת עור, מגבירות את קצב צמיחת התאים, ובכך עוזרות לשמר את התוצאות הללו לאורך זמן. בנוסף לכך, פילינג להצערת עור עוזר להילחם בבעיות עור כגון אקנה וצלקות.

פילינג להצערת עור שנעשה באמצעים ביולוגיים הוא תהליך כמעט חסר כאב, וזמן ההתאוששות שלו הוא קצר באופן יחסי לשאר סוגי הטיפולים. חשוב לציין, שאם בוחרים בטיפול פילינג להצערת עור שנעשה על ידי קילוף כימי או שיוף, זמן ההתאוששות גדל משמעותית ולכן נקרא לעיתים גם "פילינג של סוף שבוע". קוסמטיקאית אינה יכולה לבצע אותו אלא רופא בלבד.

יש לציין, שתוצאותיו של פילינג להצערת עור הן קטנות יותר מאלו של ניתוחים פלסטיים, אך מדובר בתהליך בעל אחוז סיכון הרבה יותר נמוך, ולכן זוהי שיטת הטיפול המועדפת על אנשים רבים.

טיפול פילינג במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול פילינג במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.