פילינג בינוני- ככה תקבלו את פני האביב

עור הפנים שלנו מתחיל תהליך של הזדקנות כבר מגיל עשרים וחמש בערך. כן, כבר אז, אחרי שינויים הורמונליים שעברנו בגיל ההתבגרות ויחד עם ההתבגרות הכרונולוגית, מתחילה האטה של פעולת הקולגן והאלסטין האחראים על גמישות ומראה העור. כבר אז חשוב להתמיד בטיפוח עור הפנים, כדי להאט את הזדקנותו. דרך נהדרת לשימור העור והקניית מראה צעיר שלו היא פילינג בינוני.

מקלפים שכבות
פילינג בינוני עוסק בתהליך של קילוף שכבות העור העליונות. הוא למעשה מזרז את נשירתם של תאי עור מתים וחסרי חיוניות וברק ומסייע בהצמחתם של חדשים. במהלך השנים, עור הפנים שלנו נחשף לתרחישים רבים וממש מספר את סיפור חיינו. חשיפה לשמש, עישון, הריון ולידה ועוד שינויים הורמונליים, אקנה בעבר שהותירה מעט כתמים או צלקות ועוד הרבה תחומים שמבגרים את העור, משקפים את מצב רוחנו ואת גילנו.

פילינג בינוני עושה שימוש בחומצות אלפא הידרוקסיות, שמטרתן לבצע קילוף עדין אולם אפקטיבי מאד של שכבת עור הפנים העליונה. זהו תהליך הדרגתי, נטול כאבים וללא תופעות לוואי. פילינג באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות הוא פילינג המאושר על ידי משרד הבריאות ומעודד את העור לייצר חומצה היאלרונית המייצרת לחות בעור באופן טבעי.

רק בידיים מקצועיות
חשוב מאד לבצע פילינג בינוני באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות אצל קוסמטיקאית רפואית מוסמכת בלבד, דוגמת הקליניקה של יהודית מורי בראשון לציון. ומדוע?

מאחר ושימוש בלתי אחראי ובלתי מקצועי עלול לגרום לנזקים לעור, לעתים גם בלתי הפיכים. כמו כן, הנסיון של קוסמטיקאית רפואית מוסמכת, הידע והמיומנת, מסייעים לה לאבחן במדויק את מצב העור לקבוע את עומק הפילינג ואת משך הטיפול. התוצאות, כמובן, ניכרות היטב על עור הפנים שהופך לבוהק, עם מראה צעיר, חיוני ובריא. כל התהליך הטיפולי והשיקומי נעשה בפיקוח מלא ומסור של הקוסמטיקאית ובשימוש בחומרי הזנה, לחות ושיקום, איכותיים ומתקדמים.
פילינג בינוני הנערך לקראת סוף החורף, מבטיח הכנה מצוינת של עור הפנים לפני שמתחיל הקיץ החם והלחץ העור מצמיח תאי עור חדשים, רעננים וחזקים, אשר יכולים להתמודד היטב עם קרני השמש החזקות (למרות שחשוב בכל מראה להיחשף כמה שפחות לשמש), עם זיהומים שונים ולשמור על מראה אחיד, נקי ובריא. זוהי הזדמנות טובה לעשות נקיון יסודי לא רק בבית אלא גם בעור הפנים, להפטר מכתמים וצלקות ולחגוג את הפסח נקיים וזוהרים ועם מראה אביבי, נקי וחגיגי!
אז…אם ברצונך להגיע ללא התחייבות לייעוץ אצל יהודית קוסמטיקאית בראשון לציון בשכונת נחלת יהודה בראשוןל ציון, התקשרי עכשיו
052-8705343