רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


סתיו בפתח- ואיתו גם ניקוי פנים!אז זהו. אוטוטו מסתיימים להם חגי תשרי ואיתם גם הקיץ ההביל והלח. אותו הקיץ שגם לא פעם אחת לעורנו לנצנץ מעודף זיעה, לכלוך ואיתו גם הופעת הנקודות השחורות המרגיזות על הפנים- השחורים.זה הזמן לאסוף את עצמנו וללכת לקוסמטיקאית להוצאת השחורים, לניקוי הפנים להתחלות חדשות ורעננות.


נפרדים מהקיץ ומהשחורים
כולנו מכירות את הנקודות השחורות והמעיקות הללו שמופיעות ללא הכנה מוקדמת על עור הפנים. הנקודות האלו מסמנות לנו שבלוטות החלב בעור הפרישו שומן רב מהרגיל והגודש לא מצא את דרכו החוצה ונתקע בנקבוביות העור. אלו מצידן, ברגע שהשומן בא במגע עם החמצן, הפכו לשחורות. אין זרימה תקינה של חמצן, יש עודף הפרשה וזו בדיוק התוצאה.


כולנו מתפתות גם ללחוץ על אותן נקודות שחורות רק כדי לראות את אותה הפרשה לא נעימה, בגוון צהבהב ובעלת ריח לא נכים שיוצאת בקו מפותל החוצה. אבל זהירות! לחיצה בידיי לא אמונות תוביל לזיהום, להצטברות לכלוך ומספיק שלא זכרתן לחטא את האזור ואתן חושפות אותו כבר לצרות אחרות.


השאירו את העבודה לקוסמטיקאית
יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית בקליניקת מור אשר בראשון לציון מזמינה אתכן ליום ניקוי שחורים ופינוקים נוספים. ניקוי יסודי של שחורים חיי בלהתבצע בידיים מקצועיות, אחרי ניקוי העור, ריכוך שלו והוצאה יסודית של הפרשות השומן שהצטברו בעור. הניקוי הוא עמוק, כלומר הוצאת הנקודה מהשורש, כדי שלא תופיע בשנית ותשווה לפני מראה לא אחיד, שומני ולא נקי. אחרי הוצאת השחורים באופן תקין, מעבר החמצן בנקבוביות כבר יעשה את העבודה, זאת בתופסת של תכשירים טבעיים ובפיקוח משרד הבריאות, שיזינו את עור הפנים וישקמו אותו.


אם כבר נקיון אז עד הסוף
אז הגעתן כבר לקוסמטיקאית לניקוי שחורים. למה שלא תעשו כבר ניקוי פנים עמוק ויסודי? פילינג עמוק לניקוי חיצוני ופנימי, שיתחזק את עור הפנים, יזרז צמיחת תאי עור חדשים, נקיים ורעננים, והנה, מבלי להרגיש קיבלתם טיפול שגם מצעיר לכן את העור, מעניק לו ברק וזוהר ומראה רענן ויפה.
עם יהודית מורי תחזוקת הפנים מעולם לא היתה קלה יותר. זאת מאחר ואחרי הטיפול תקבלו טיפים מועילים לשמירה על שגרת טיפוח יום יומית בבית, שאם תבצעו אותה, מובטח לכן עור פנים שמור לאורך זמן.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים