נפלאות הפילינג החדש

         קלפי מעלייך כמה שנים
 
 
אחת לכמה זמן זה קורה, עולם הקוסמטיקה זוכה להארה בזכות טכנולוגיה חדשה, טיפול מתקדם, פיתוח מפתיע…
 
ואז זה קורה לך, לפנים שלך, למראה שלך, וברגע אחד את מצליחה לקלף מעלייך כמה שנים טובות, להעלים קמטוטים, להבהיר את עור, לרענן אותו.
 
איך זה קורה? טיפול פילינג חדשני, המשלב טכנולוגיה חדשה, שהגיעה היישר מצרפת. וזה כאן, מחכה לך, אצלנו במור קליניק, אבל לפני שאת באה, תשמעי….
 
 
העור שלך – הכי חשוב, הכי חשוף!
עוד לא המציאו פטנט שעוצר את השנים, את ההתבגרות, את השינויים בגופנו. כולנו חשופים לפגעי הזמן, השמש, זיהום האוויר ועוד, אבל החשוף מכל הוא העור שלנו. העור הוא העטיפה החיצונית שלנו, ומכיוון שכך הוא הראשון לספוג את "המכות" – קמטים וקמטוטים, כתמי עור, פיגמנטציה, יובש, הצטברות תאים מתים ועוד. מצד שני, העור הוא גם כרטיס הביקור שלנו, "הנציג" הראשון שלנו, הדבר הראשון שרואים אצלנו, בעיקר כשמדובר בעור הפנים. מתוקף המעמד המכובד הזה, אנחנו מחויבים לשמור על עור פנינו, לייפות אותו, ובין השאר מן הראוי שנקלף ממנו תופעות ובעיות שנצמדו אליו.
הבשורה שלנו –  נחתה מצרפת באהבה
אכן, לא המציאו פטנט שעוצר את הזמן, ועם זאת הקוסמטיקה ממציאה את עצמה בכל פעם מחדש. העידן הנוכחי מאופיין בפיתוחים חסרי תקדים בעולם האסתטיקה בכלל והקוסמטיקה בפרט. האנטי אייג'ינג פורח ופועל לטובתנו.
אחד הטיפולים החדשניים והאפקטיביים ביותר הוא טיפול הפילינג המתקדם לחידוש העור, שתשמחו לפגוש אצלנו ב"מור קליניק". מדובר בטיפול ייחודי מסוגו בארץ, המשלב פילינג לחידוש העור באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות, יחד עם טיפול קור שהגיע היישר מצרפת.

 קריאת המלצות מלקוחות

"הקהל" של הטיפול – מי ייהנה מהבשורה?
 טיפול הפילינג החדשני מיועד לבעלי עור בעייתי, אך גם לכל מי שמעוניין "להתחדש":
  • בעלי עור עם קמטוטים.
  • בעלי עור עם כתמים ופיגמנטציה.
  • בעלי עור ללא בעיות מיוחדות, המעוניינים להחיות, לרענן, לפנק ולחדש את עורם.
החגיגה של העור – זה מה שיקרה לו…
לפני שנפרט אודות הטיפול עצמו, לא נוכל להתאפק, ולכן קודם כל נספר על מה שהוא עושה לעור. הטיפול החדשני מסייע להעלמת קמטוטים קיימים ולמניעת קמטוטים שבדרך. כמו כן, בואו נבהיר: הוא מבהיר – מבהיר את עור הפנים ותורם לסילוק כתמי פיגמנטציה טורדניים.
החדרת הלחות לעור בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד משפרת את מרקם העור, ממצקת אותו, מרעננת ומחיה.
 
הטיפול של העידן החדש – כך זה מתבצע
טיפול הפילינג החדשני הוא נוח, נעים, בטוח, לא פולשני, ובעיקר – מניב תוצאות נפלאות.
משך הטיפול כארבעים דקות והוא מתבצע כך:
  • טיפול פילינג עם חומצות אלפא הידרוקסיות.
  • טיפול באמצעות מכשיר הקור של חברת DERMOLINE  היוקרתית מצרפת. מדובר בקונספט מהפכני של טיפול בטכנולוגיית הקור, המלחלחת את העור ומעודדת את הצערתו וחידושו. הטכנולוגיה הייחודית גורמת לפעולה של היצרות והתרחבות של כלי הדם, באופן שיוצר תנועה שלהם. תנועה זו מאפשרת ספיגה מוצלחת של החומרים הקוסמטיים המשובחים, המוחדרים לעור במהלך הטיפול.
  • מספר ימים לאחר הטיפול מופיעים קילופים עדינים בעור, ומתגלה עור חדש ורענן, נקי מקמטוטים ומכתמים רבים שהיו בו לפני הטיפול.
  • הטיפול ממשיך גם בבית, כי כמו בכל טיפול פנים – העקביות מנצחת. לפיכך, מומלץ מאוד להמשיך בהזנת העור ע"י סרום וקרם לחות ליום וללילה, על מנת לשמר את תוצאות הטיפול.
גם את רוצה להתחדש בטיפול הייחודי שלנו? גם את תרצי להגיע להתיעצות עם קוסמטיקאית בראשון לציון ללא התחייבות?
גם העור שלך ראוי לקבל את מה שמגיע לו? 
אם כך, מהרי והגיעי אלינו למרכז "מור קליניק" – והיכוני לפינוק אמיתי באווירה חמימה ומחבקת, עם תוצאות מרגשות.