נמצאת במשרד רוב שעות היום? פילינג בינוני זה בשבילך

פילינג בינוני אפשר לעשות גם בקיץ וגם במידה ואת לא נחשפת ישירות לשמש. הסוד של פילינג מן הסוג הזה הוא התמקדות בשכבות העליונות של העור. הפילינג מחדש את העור, תורם למראה אחיד ומשנה לחלוטין את האסתטיקה של הגוף.

פילינג הוא פתרון אידיאלי עבור נשים בטווח רחב של גילאים והוא יכול להתאים למי שנמצאת במשרד רוב שעות היום. כדאי לבצע את הפילינג אחת לתקופה מסוימת ולהתייעץ עם המומחים של מור קוסמטיקס לגבי בניית תכנית טיפולים. בנוסף, מומלץ לבצע פילינג בינוני אפילו אם את מקפידה על שימוש במסנני קרינה לאורך שעות היום. מסנני קרינה לא מונעים פגיעה בעור ואינם באים על חשבון פילינג איכותי ויסודי.


פילינג בינוני מתמקד בתהליך בטוח ואפקטיבי של קילוף שכבות העור העליונות. תהליך הפילינג מזרז את נשירתם של תאי עור מתים וחסרי ברק, אך במקביל הוא גם תורם לצמיחה של תאים חדשים. הפילינג הוא פתרון אידיאלי עבור תהליך בו עור הפנים והגוף נחשף לחשיפה לשמש, עישון, תזונה לא נכונה, לידה ושינויים הורמונליים. כל אחד מהתהליכים הללו נותן את אותותיו בעור ופוגע בו. בנוסף, פילינג הוא שיטה מצוינת לטפל בעור עם כתמים או צלקות שנותרו בעקבות הופעת פצעי אקנה.

לא רוצה שהעור ישקף את גילך?
רוב הנשים לא רוצות להתפשר על מראה העור או להסכים לכך שהוא ישקף את הגיל האמיתי שלהן. גם בהקשר הזה הפתרון הוא פילינג, המתאים במיוחד למזג האוויר הישראלי ולאחוזי הלחות הגבוהים. אין סיבה לחכות עד הקיץ על מנת לבצע את הפילינג.

כדאי להקפיד על פילינג בינוני לאורך השנה ולתאם תכנית טיפולים מסודרת. המומחים של מכון מור קוסמטיקס מבצעים פילינג באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות ומעודדים את העור לייצר חומצה הילארונית. החומצה תורמת למאזן הלחות בעור באופן טבעי והיא מאושרת על ידי משרד הבריאות.

אנחנו במור קוסמטיקס נפתור את כל בעיות הקיץ המלוות אותך במהלך החיים. לא משנה כמה שעות ביום את נמצאת במשרד, פילינג דרך מכון מור קוסמטיקס מבטיח יתרונות רבים. טיפולי הפילינג יותאמו אלייך באופן אישי והם יאפשרו לך לחזור לשגרה במהירות. בנוסף, התוצאות של הטיפולים דרך מור קוסמטיקס נראות לעין ואין סיבה לחשוש מתופעות לוואי.

האם אפשר לבצע פילינג בבית?
מומלץ להימנע מניסיון לבצע פילינג בינוני בבית ובאופן עצמאי. פילינג מן הסוג הזה מסכן את שכבות העור העליונות, עלול לגרום להופעת צלקות ועשוי לפגוע במראה החיצוני של גברים ונשים כאחד. לא כדאי לקחת סיכון ולהתנסות בפילינג עצמאי. רוב תכשירי הקוסמטיקה הנמכרים בחנויות אינם עומדים בתווי התקן הנדרשים והשימוש בהם מסוכן. צרו קשר עם המומחים של מור קוסמטיקס ובואו לראות את התוצאות של פילינג מקצועי.