מסיכת אצות ים – טיפול פנים

מהי מסיכת אצות ים?

היום ישנם בשוק אינסוף סוגים של מסיכות לפנים הכוללות גם אצות ים ומותאמות לסוגי עור פנים שונים: מסיכות פנים שמטרתן לרענן את עור הפנים, מסיכות שונות להזנה, מסיכות פנים שמטרתן היא להמריץ את זרם הדם ומסיכות פנים לכיווץ הנקבוביות המיועדות לעור שמן ובעייתי.

מסכות מאצות ים הן מסכות מומלצות ביותר לטיפול בכל סוגי העור, והן אחת מהשיטות העתיקות, היעילות והנעימות ביותר לטיפוח עור הפנים. את מסכות אצות הים מורחים בעדינות על עור הפנים, ממתינים 20 עד 30 דקות ומסירים אותן באמצעות מים פושרים.

אצות הים המוכרות לכולנו מחופי הים הן, למעשה, צמח מימי קדום שקיים על-פני כדור הארץ עוד לפני שהופיע האדם הראשון ולמעלה מ-600 מיליון שנה. האצות הן צמח חד תאי או רב תאי, המופיע במגוון צבעים, ומכיל מינרלים שונים וויטמינים רבים וחיוניים שאפשרו לו לשרוד במשך שנים ארוכות על פני כדור הארץ.

קראי המלצות של לקוחות

הצבענים (הקרויים גם "פיגמנטים") המצויים באצה, כדוגמת הכלורופיל, מסייעים לה לעשות שימוש באנרגית השמש, ולייצר אנרגיה פנימית באמצעות תהליכי הפקת גלוקוזה. אצות הים אף חיות בסימביוזה ובשיתוף מלא עם בעלי החיים השונים בסביבתן הימית, כדוגמת: צדפות, אלמוגים ואפילו מדוזות והן נעזרות בהם כדי לשרוד. סודן של האצות הוא, למעשה, עצמאותן היחסית ויכולתן לשרוד כמעט בכול תנאי אקלים.

מסיבות אלה, באצות הים ישנם ויטמינים רבים: ויטמין B, ויטמיןC , ויטמין A וויטמיןB12 , והן אף מכילות מינרלים שונים, כדוגמת: אשלגן, יוד אורגני, ברזל, סידן, מגנזיום, נתרן, גופרית ופלואור. נוסף לכך, מכילות האצות: תאית, כלורופיל, פקטין וברום, הטובים מאוד למערכת העיכול.

לאצות הים ישנן תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות, הן משפרות ומחדשות את הפעילות ההורמונאלית של הגוף, ממריצות את מחזור הדם, מעודדות את חילוף החומרים, מחזקות את מערכת החיסון, מסייעות למערכת העצבים ועוזרות בניקוי רעלים שונים מהגוף.

 

לאצות ישנו גם מנגנון טבעי של ניקוי פסולת והן אף תורמות לתהליך ניקוי הגוף מזהמים. לכן, לבד מהשימוש שנעשה באצות הים כמזון לבני האדם וכמזון לבעלי חיים שונים, הן אף משמשות כרכיבים מועילים ביותר בתכשירים קוסמטיים שונים כולל מסכות מאצות ים.

 

סגולותיה של מסיכת אצות ים לפנים

אמנם, מסיכות פנים מאצות ים אינן מסוגלות לשקם עור פגום או להתמודד עם כתמים וצלקות, ואין הן מחוללות פלאים במקרה בו העור זקוק לטיפול עמוק, אך הן מביאות אל עור הפנים את כל הסגולות הטובות הצפונות בהן: הן מסייעות מאוד לניקוי הנקבוביות, ממריצות את מחזור הדם, מזינות את העור ברכיבים שונים מהטבע, ומותירות אותו רך, נעים, זוהר ובריא יותר.
ישנן מסכות אצות ים המתאימות לשימוש יומיומי, ואחרות המתאימות לשימוש שבועי או לשימוש בכל פעם שהעור זקוק לזריקת עידוד ולהמרצת פעילותו הטבעית. המסכה היא, למעשה, השלמה חיונית ויעילה מאוד לשאר הטיפולים לטיפוח העור והיא הליך נעים ומרגיע מעין כמוהו.

בהזמנת טיפול פנים בשיטת ד"ר קליין עם פילינגים פעילים וניקוי עמוק של העור קבלי 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה.

הזמיני עכשיו   052-8705343