מהו טיפול הפילינג המתקדם ביותר בתחום?

החל מגילאי שנות השלושים לערך, נשים מתחילות להיאבק מול אחד מהאויבים האסתטיים הכי גדולים שלהם- הקמטים. הקמטים מופיעים בעקבות תהליך של השתנות התאים אשר מרכיבים את העור, ואכן העור הופך לגמיש פחות, ונוצרים בו סדקים, שקעים, וקמטוטים בכל מיני אזורים, לרבות העיניים, מסביב לפה ולאף, ובמצח. השוק הקוסמטי פיתח מספר אפשרויות לטיפול בקמטים, אך בין כולם בולטות ביתרונן שתי טכנולוגיות מתקדמות ביותר. שיטות טיפול אלו, הן טכנולוגיית הקור, וטכנולוגיית אינפרא אדום. שתי אפשרויות אלו יכולות לגרום לעור להחזיר לעצמו את המראה האלסטי, הבריא, והחלק שלו, וכל זאת ללא כאבים וללא תופעות לוואי. בואי גם את, והיווכחי בעצמך בתוצאות הנפלאות של טיפולים אלו.

טיפול בטכנולוגיית קור- השיטה, התחכום, והתוצאות. 
טכנולוגיית טיפול זו מוצעת מידי חברת הקוסמטיקה הצרפתית "דרמוליין" (dermoline), אשר מציעה מספר פתרונות מתקדמים ביותר בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית. באמצעות שיטה זו, ניתן להגיע לתוצאות מעולות, וזאת על ידי שימוש בטכנולוגיית קור, ובתכשירים אשר מיוצרים בטמפרטורות קרות במיוחד. העיקרון על פיו טכנולוגיה זו מושתתת, נשען על "קור אלקטרוני". כלומר, קור מבוקר של חמש מעלות צלזיוס, אשר יכול לגרום להתכווצויות ולהתרחבויות בכלי הדם התת עוריים. תוך כדי תהליך זו, מוחדרים לעור חומרי לחות וחומרים מזינים, אשר מביאים לשיקומו. הפעילות המוגברת של כלי הדם, גורמת לכך שהחומרים נספגים ביתר קלות, ובאופן עמוק יותר, כך שהם משפיעים לאורך זמן ובצורה יסודית ביותר על מראה העור.

"מור קוסמטיקה"- כי מגיע לך הטוב ביותר
טיפולי הקור של חברת דרמוליין, וטיפולי האינפרא האדום, הינם טיפולים מתקדמים ומורכבים ביותר. לכן, יש צורך שתוודאנה כי אתן מקבלות אותן מידיים מנוסות, ותיקות, ובקיעות בתחום. מכון "מור קוסמטיקה" מנוהל על ידי יהודית מור, קוסמטיקאית פרא רפואית וותיקה, אשר מחזיקה גם בניסיון כמעסה רפואית ורפלקסולוגית. מור יכולה לעזור גם לך להחזיר לעצמך את מראה העור הבריא שלך!