למה צריך לעשות טיפולי פילינג לפני ניתוח פלסטי?

כחלק מההכנות שלפני ניתוח פלסטי חשוב מאוד לעבור טיפולי פילינג ובעיקר בעור הפנים. במאמר זה ננסה להבין במה תורם טיפול פילינג כהכנה לניתוח, אילו אפשרויות הוא טומן בחובו, ומהי הדרך הנכונה ביותר לבצע אותו. אם אתם עומדים בפני ניתוח פלסטי, דעו כי חשוב לעבור טיפול פילינג שמותאם לכם אישית.
על החשיבות של פילינג כהכנה לניתוח פלסטי
ביצוע טיפולי פילינג לפני ניתוח נשמע עבור חלקנו כהתעללות מיותרת, אך למעשה מדובר בהכנה נכונה טרום האקט הכירורכי. חשוב לדעת כי טיפולי פילינג עשויים לקצר את ההחלמה מהניתוח, להקל על מהלך השיקום של העור לאחר הניתוח ולשפר את ההרגשה של המטופלים, וכן ביכולתם של טיפולי פילינג לשפר את התוצאות של הניתוח ולהשיג את המראה הרצוי והמבוקש ביותר בתום ההחלמה. כיום מרבים להיעזר בטיפולי פילינג בתור שלב פרה- ניתוחי מוכר וידוע, ולא בכדי.
בעזרת טיפולי פילינג המותאמים באופן אישי למטופל על ידי קוסמטיקאית רפואית ומבוצעים בצורה מקצועית ותחת פיקוח, ניתן להביא את העור למצב האופטימלי שלו לקראת הניתוח הפלסטי. אך כאשר אנחנו מדברים על טיפולי פילינג אנחנו למעשה כוללים סוגים שונים של טיפולים.
ניתן לומר כי טיפול פילינג הוא טיפול שבמהלכו מתבצע קילוף של שכבר העור העליונה והישנה, על מנת לחשוף את שכבת העור שמתחתיה, לגרום להתכווצויות של העור, להזרמת דם טובה יותר ולחידושם של התאים. ישנם סוגים רבים של פילינג הנבדלים זה מזה הן בעומק הקילוף והן בסוגי החומרים.
איזה פילינג יהיה נכון עבורכם כהכנה לניתוח?
על השאלה הזו, אסור שתענו בעצמכם. תנו למומחים לבצע עבורכם פילינג כהכנה לניתוח, תוך התאמה לסוג העור שלכם ולמגבלות שונות שהוא מציב, וכמובן תוך התחשבות בצרכים הניתוחיים שלכם. אם תגיעו אל קוסמטיקאית מקצועית המוכשרת בביצוע טיפולי פילינג הרי שהיא תוכל לאבחן את מצבכם ולבצע עבורכם את ההכנה הטובה ביותר. הקוסמטיקאית תציע לכם מגוון של טיפולי פילינג הכל מקילוף של העור בעזרת חומצות אלפא הידרוקסיות או רטינול, עבור בטיפולי פילינג המתבססים על חומצה גליקולית ועד לטיפולי פילינג כנגד בעיות פיגמנטציה וכן הלאה.
בעזרת טיפולי פילינג מקצועיים שכאלו יתבצע חידוש של תאי העור, האלסטיות תשתפר, העור יתמצק, לחות שתוחדר אל העור תעניק לו תחושה ומראה מלאים יותר ובריאים יותר, וכן יתבצע עיסוי של מערכת הלימפה על מנת למנוע הופעה של בצקות בעור, ומתח השריר ישתפר. העור יהיה רך יותר, גמיש יותר ומוכן יותר לקראת הניתוח הפלסטי, ואתם תוכלו להיות רגועים שאתם עומדים בפני התהליך הנכון ביותר שיבטיח לכם מראה חלק, בריא, רענן ויפה יותר כמו שקיוויתם. בהצלחה בניתוח!