למה לעבור טיפול פילינג בינוני דווקא במור קליניק?

העור שלנו הוא אחד המצרכים החשובים ביותר לשמירה על חזות בריאה וחיונית, הוא משקף את אורחות חיינו ומעיד על רמת הבריאות שלנו. למרבה הצער, העור הוא גם האיבר החשוף ביותר לרעלנים שונים המסתובבים באוויר והוא סופח אליו את קרינת השמש המזיקה וחלקיקי לכלוך מהסביבה. עם העלייה בגיל, נחלשת יכולתו של העור להגן על עצמו מפני רעלנים אלו ומתעורר הצורך בהתערבות מקצועית על מנת לשמור על פעילות תקינה ומתחדשת של תאי העור.
תחום הקוסמטיקה עבר שלל תהפוכות בעשור האחרון המתאפיינות בחדירת טכניקות טיפול רפואיות ופרא-רפואיות למכוני הקוסמטיקה. כיום ניתן לקבל סוגים שונים של טיפולי פילינג בינוני בשלל מכונים קוסמטיים המבטיחים תוצאות דרמטיות ושינוי ניכר במראה העור. קיימת הבחנה ברורה בין סוגי הטיפולים הניתנים אצל קוסמטיקאית קלאסית לבין אלו הניתנים על ידי קוסמטיקאית רפואית ופרא-רפואית – עיקר הדגש בטיפולי קוסמטיקאית הוא על שיטות עיסוי וטיפולי פילינג שטחיים בעור אשר השפעתם הינה בעיקר קוסמטית ולא מועילים בהשפעתם על הפעילות התאים בעור. טיפולים אלו מתמקדים בחוויה תחושתית וייעודם להעניק תחושה רוגע ופינוק ללא ערך מוסף רפואי משמעותי.
 
רק אצל קוסמטיקאית רפואית

קוסמטיקאית רפואית מוסמכת של משרד התמ"ת, והינם בעלי אוריינטציה רפואית ברורה.

לעומתם, טיפולי יופי ואסתטיקה פרא-רפואיים מתבצעים על ידיכל קוסמטיקאית רפואית במכון מור קליניק עברה הכשרה על חומרי הטיפול – התרכובות, הכימיקלים, המינון המתאים, זמן הטיפול, התאמת הטיפול לסוגי עור, התאמת הטיפול בעיות העור ועוד. לימודי קוסמטיקה רפואית כוללים הכשרה מעשית, הקניית ידע רפואי וסטאז' במרפאת עור ובסיומם ניתנת האפשרות לבצע טיפולי עור באמצעות שימוש בחומרי גלם המבוססים שיעילותם הוכחה על ידי מחקרים קליניים.
טיפולי פילינג בינוני במכון מור קליניק נעשים באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות יחד עם טיפול קור ייחודי מסוגו בארץ. החומצות הוכחו כיעילות בטיפול בנגעי עור, כתמי שמש, כתמים הורמונאליים, טיפול בקמטים, טיפולי הצערת עור, טשטוש צלקות ושיפור אקנה. מכשיר הקור מבצע פעולת התרחבות והתכווצות של כלי הדם באופן המאפשר חדירה מוצלחת של חומרי הזנה בזמן הטיפול, מחדיר לחות לעור ומעודד את התחדשות תאי העור והצערתם.
כל הטיפולים הפרא-רפואיים במכון מור קליניק מתבצעים תוך שימוש במכשור רפואי מתקדם וחומרים רפואיים מתכלים. תשומת הלב הבלעדית מוקדשת לתגובת המטופלת ותגובות העור לחומרים. צוות הקוסמטיקאיות המקצועיות של מור קליניק עוברות השתלמויות באופן מתמיד ומתעדכנות בחידושים קליניים וטכנולוגיים ללא הפסקה, במטרה לתת את הטיפול הכי טוב שקיים.
אני עומדת לרשותך בכל שאלה בנושאי טיפולי פילינג בינוני ובכל נושא אחר הנוגע לטיפולי קוסמטיקה פרא-רפואיים. צרי עמי קשר כבר עכשיו ונשמח להעניק לך ייעוץ מקצוע והכוונה לטיפול המתאים לסוג עורך.