רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


כתמים בפנים- בואו ונדבר על זה
 
כתמים בפנים, או צלקות, פוגעים באיכות החיים שלנו. למה? כי הדימוי העצמי כל כך נפגע, עד שאנו לומדים לחיות עם ראש מושפל, עם תחושות קשות וקושי חברתי שהולך וגדל. לא רק שזה לא מגיע לאף אחד, זה גם לא צריך להיות ככה. יש טיפולים, ואפילו יעילים.
 
מסיר כתמים
 
שמי יהודית מורי ואני קוסמטיקאית מוסמכת לטיפולים קוסמטיים, פארא רפואיים ואסתטיים. במסגרת עבודתי אני מגלה שהטיפולים שאני מעניקה למטופלות מסייעים להן ברמה האסתטית וגם ברמה הנפשית, למרות שאינני וגם לא מתיימרת להיות פסיכולוגית או מטפלת בנפש. זה פשוט קורה, מאחר ואני מגלה נשים רבות שמגיעות עם מבוכה רבה, עם ספקות רבים ובמהלך הטיפולים הן נפתחות ומספרו לי על קושי בלהכיר בחורים, על מבוכה במקום העבודה ועל הנטייה להתבודד ולהסתגר בגלל חוסר בטחון במראה שלהן.
נתחיל במקור: כתמים וצלקות בפנים הם תוצר של סיבות רבות, ביניהן הסטוריה של פצעי אקנה שלא טופלו כראוי, של עישון אינטנסיבי, גיל, חשיפה מוגזמת ולא זהירה לשמש וגם גנטיקה. כל אלו וסיבות נוספות גורמים למראה עור מבוגר, אפרורי וחסר חיוניות, עם כתמים או צלקות, אולי שניהם וחוסר הרמוניה בגוון עור הפנים. מה שרבים לא יודעים הוא כי ניתן להפחית את הנזקים ולשקם את העור מהמראה הלא אחיד והלא אסתטי, בעזרת הטיפול הנכון.
 

משפרים את מצב הרוח
 
הטיפול שלי מבוסס על מחקר מעמיק ונסיונות באמצעים שונים כדי להבטיח את הנוסחה המוצלחת והיעילה ביותר לטיפול בכתמים. אני לא מטפלת באף אחד לפני שלמדתי את התחום והתעמקתי בו, בחנתי אותו וקראתי עליו ובעיקר ניסיתי אותו ובדקתי את התוצאות. וכך, אני יכולה לומר בלב שלם ובבטחון מלא כי הטיפולים שאני מספקת, טיפולי IPL באמצעות קרני אינפרא אדומות הם הטיפולים האפקטיביים ביותר שמצאתי. טיפולים אלו הם פרי של פיתוח חדשני המבוסס על מחקר ובדיקה מעמיקים ביותר של הטיפול, הדרכים וההשפעות קצרות הטווח וארוכות הטווח שלו. אינפרא אדום הוא לא תגלית חדשה אולם בעולם הקוסמטיקה והאסתטיקה הוא תחום יחסית חדש. מדובר על קרני אינפרא אדום, מבוססות על אור וחום המוקנות בפולסים קצרים וקבועים על האזור המדובר בעור הפנים. את הגלים אני מכוונת ומווסתת לחום מבוקר ומכונת אותם היישר אל הכתם או אל הצלקת, בתדר ובאורך המתאימים למצב העור.
חשוב לי לציין כי לא התחלתי לטפל באף אחת לפני שעברתי הכשרה מקצועית והסמכה לעסוק בתחום טיפולי IPL ולא לפני שבדקתי כי הטיפולים הללו הם מוכרים, מפוקחים ומאושרים על ידי ארגוני בריאות מובילים בארץ ובעולם.
מה בעצם אני עושה? ההקרנה של גלי האינפרא על פני הכתם או הצלקת גורמת לקילוף של תאי העור העליונים ומתחיל תהליך שיקום והתחדשות תאי עור חדשים, רעננים ונקיים מכתמים. העור בסוף התהליך הוא נקי מכתמים, רענן ואחיד ובעל מראה קורן וצעיר. כבר בפעם הראשונה רואים תוצאות ובהמשך הן רק הולכות ומשתפרות
 
המטופלות שלי מגיעות אלי עם ספקות ועם בטחון עצמי ירוד ומסיימות את התהליך עם מצב רוח טוב יותר, שמחת חיים, חיוך על הפנים ודימוי עצמי גבוה יותר. וזה הקשר בין הטיפולים שלי בכתמים לבין ההשפעה הנפשית על המטופלות. מקווה שעזרתי. שלכם, יהודית.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים