טיפולי אינפרא אדום נגד הזדקנות עור הפנים 

הזדקנות העור
הזדקנות העור

עיכוב תהליך הזדקנות העור הפנים

בתהליך הזדקנות העור הפנים מעורבים גורמים פנימיים טבעיים וגם גורמים חיצוניים שונים הפוגעים מאוד בבריאותו של העור ובמראהו.

האטת יצור התאים החדשים, ירידה מתמדת בלחות הטבעית והופעת קמטים הם חלק בלתי נפרד מתהליכי התבגרותו של הגוף כולו והם מושפעים מאינסוף גורמים שעל רובם אין לנו כלל שליטה.

אך בנוסף לגורמים הבלתי נמנעים, גם לסביבה החיצונית ולאורחות חיינו ישנה השפעה ישירה על האצת תהליכי התבגרותו של העור.

חשיפה ממושכת ובלתי מבוקרת לשמש, עישון, תזונה לא נכונה, זיהום אוויר ועוד אינסוף גורמים בלתי רצויים עלולים לפגוע מאוד במראה עורנו ולזרז את הזדקנות העור.

כדי לצמצם את הפגיעה, יש להקפיד למרוח קרם הגנה נגד קרינה בכל פעם שיוצאים מהבית, להפסיק לעשן, לאכול נכון, להקפיד על שתיית מים ובכלל להקפיד לחיות חיים בריאים יותר. אימוץ אורח חיים בריא יותר ישפיע מאוד גם על מראהו של עור הפנים ויהפוך אותו לרענן וחיוני יותר.


התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

טיפולי פנים כוללים 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה!!!

מניעת הזדקנות עור הפנים באמצעות טיפול אינפרא אדום 

תמיד כדאי לנקוט בגישה המונעת, אך כאשר עור הפנים ניזוק כבר מגורמים חיצוניים או כאשר השפעות הגיל ניכרות בו, ניתן לבצע טיפולים קוסמטיים שונים שישיבו לו את הברק הטבעי שלו ואת המראה המתוח, החלק והצעיר שאבד לו.

הטיפול באמצעות קרני אינפרא אדום הוא אחד הטיפולים היעילים ביותר לצורך האטת תהליכי ההתבגרות של העור ולחידוש מראהו.

גלי הפוטון אותם מפיק המכשיר גורמים להבהרה של כתמי שמש, מעודדים ספיגה מוגברת של חומרי הזנה שונים ושל לחות בעור, ממיסים סימני פיגמנטציה, מעכבים את תהליך הזדקנות העור, מצמצמים קמטים קיימים, גורמים להתכווצות של נימי דם מורחבים ושל הנקבוביות וגורמים להידוק העור הרפוי.

החום אותו מפיקה קרן האור גורם לשחרורם של פוטונים; הפוטונים הם חלקיקים של קרינה אלקטרומגנטית שניתן לתאר את תנועתם גם כתנועה של גל, שמימדיו קובעים את עוצמת האור ואת הטמפרטורה שלה.

באמצעות מכשיר האינפרא אדום ניתן לבחור את עוצמת החום ואת אורך הגל המתאים ביותר לסוג העור של המטופל. קרני האור של מכשיר אינפרא אדום הן בעלות תכונות שונות המסייעות מאוד לטיפול בתופעת הזדקנות העור בהצלחה רבה וביעילות מוכחת; הקרן מעוררת את הפעילות בשכבות העור העמוקות וגורמת להתכווצויות; להמסה של הצטברויות של פיגמנטים; למתיחה של העור; ליצירת מרקם אחיד, רענן ובהיר; לעיבוי סיבי הקולגן; להגברת הגמישות של העור; לחידוש תהליכי יצור הלחות הטבעיים של העור; ולריפוי פצעונים, סימני אקנה וצלקות.

השימוש במכשיר האינפרא אדום הוא בטוח ביותר, הטיפול אינו כרוך בכל תופעות לוואי, אינו גורם לכאב או לתחושה של צריבה והוא מתאים כמעט לכל אדם.

באמצעות המכשיר ניתן, כאמור, לטפל בקשת רחבה של בעיות עור הקשורות בתופעת הזדקנות העור: כתמי עור, רפיון, קמטוטים זעירים ואפילו צלקות. אך על-אף שהמכשיר בטוח מאוד לשימוש, הטיפול בו איננו מומלץ לנשים הרות, למי שאיננו מאוזן מבחינה הורמונאלית ונוטל תרופות או למטופלים הרגישים לקרני השמש.