רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שעווה בגוף- קיץ חלק!

Back
דף הבית >> הסרת שיער - מכשיר חדשני >> הסרת שעווה בגוף- קיץ חלק!
הסרת שעווה בגוף- קיץ חלק!

מה לעשות, ורובינו אולי שואפות להיראות כמו הדוגמניות במגזינים אולם לכל אחת מאיתנו יש איזה שהוא פגם בפנים, סגוף או בשיער. עם חלק מהמצבים אי אפשר להתמודד ואי אפשר לשנות, כמו גובה או צבע עיניים ועם אחרים אפשר להתמודד, ובגדול! כשמדובר על שיעור יתר בגוף, הפתרון הוא קל, מיידי ואפילו זול, אם עושים הסרת שיער בשעווה. למה כדאי? כנסו ותבינו לבד


מגע של משי
הסרת שיער היא נושא שקרוב לליבות כולם, גברים וגם נשים. אף אחת מאיתנו לא תעיז ללכת עם שמלה או מכנסיים קצרים כאשר תחתיהם צומחות להן שערות למכביר, או עם גופייה שתחשוף שיער בית שחי עבות. אצל חלק מאיתנו צומח השיער גם באזורים נוספים ומרגיזים, כמו בבטן או בגב. אין מה לעשות, כדי להיות חלקים צריך לטפל ומה טוב יותר מטיפול אפקטיבי, ממוקד, מהיר ואפילו זול? נכון! הסרת שיער בגוף באמצעות שעווה. הכי פשוט, הכי נוח והכי יעיל.
הסרת שעווה בגוף, אם היא נעשית אצל קוסמטיקאית מקצועית ובעל נסיון ומיומנות, הופכת לחוויה אפילו נעימה שבסופה אתן קמות חלקות, ישר לתוך המכנסיים הקצרים והגופייה. קוסמטיקאית בעלת מוניטין וידע בתחום תשתמש רק בשעווה עדינה, כמו השעווה הצרפתית, אבל שלא תתנו לה לבלבל אתכן- עד כמה שהיא עדינה, היא עוצמתית ועושה את העבדה באופן מושלם ועם תוצאות לאורך זמן.


מה הסוד של הסרת שיער בשעווה ואיך זה, שלמרות כל הפיתוחים בתחום הסרת שיער, כולל טיפולים בלייזר ואחרים, עדיין תופסת הסרת שיער בשעווה מקום של כבוד? התשובה היא פשוטה- זוהי שיטת טיפול בטוחה, ללא כל תופעות לוואי, לא בטווח הקצר ולבטח שלא בטווח הארוך. היא מהירה מאד, לא דורשת טיפולים ממושכים אלא בפעם אחת מסיימים את הכל, היא יעילה והיא זולה. ככה פשוט, ככה נפלא.


דרכים בריאות ובטוחות
תהליך טיפול שעווה בגוף לא דורש מכן כלום. רצי להגיע לקוסמטיקאית אחרי מקלחת טובה ויבוש טוב של האזור ומבלי שתמרחו עליו קרמים למיניהם. את הקרמים, ההזנה והלחות תמרח לכן כבר הקוסמטיקאית בתום טיפול הסרת השיער בגוף. רצוי לוודא גם כי באזור אין פצעונים ואדמומיות, למרות שקוסמטיקאית טובה ומקצועית, אם תראה שיש כאלו, פשוט תפעיל שיקול דעת ואולי גם תדחה את התהליך.
אז מה עושים? מתפשטים, שומעים מוזיקה נעימה ומרגיעה, ותוך כמה דקות האזור המבוקש הופך לנטול שערות, חלק ועם מגע משי. לאחר מכן, כאמור, נמרחים חומרי הנה והרגעה של העור.
הסרת שעווה בגוף גרמת לתלישה עוצמתית של השערה מהשורש. משמעות הדבר היא כי זקיק השערה נחלש ובעתיד, לאחר מספר טיפולים, תגלו כי בחלק מהמקומות כבר אין צמיחת שיער, או שהוא דליל מאד. זה כל הקסם, זה כל היופי.
אז אתן עוד כאן? רוצו והזמינו תור להסרת שיער גוף בשעווה. הקיץ הזה תקצרו מחמאות מכל עבר!
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים