רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הבהרת העור באמצעות אינפרא אדום


רוב הנשים אינן מרוצות ממראה הפנים שלהן. אצל חלק זה בגלל גודל העיניים או האף, אצל אחרות מדובר על שפתיים צרות מדי ואילו אחרות פשוט לא מרוצות מעור הפנים, שהוא כהה מדי, עם כתמי פיגמנטציה או אקנה, לא אחיד ובלתי הומוגני. לא לכל דבר יש פתרונות, אולם במקומות בהם יש פתרונות, הם עובדים, והיטב. הבהרת עור הוא הליך אפשרי, אפקטיבי וקל בהרבה ממה שנדמה לכן.


מכהה לבהיר, ממוכתם לנקי
עור הפנים הוא האיבר היחיד בגוף שלא ניתן להלביש אותו, לכסות אות ולשמר עליו מפני נזקים שונים, כמו זיהום סביבתי, השפעות מזג האוויר, עישון, שמש וגם כמובן, גורמים פנימיים כמו שינויים הורמונליים, מתחים והתבגרות כרונולוגית שלו. מסיבות אלו ואחרות, עובר עור הפנים של כולנו תהליכים שונים, ואינו נשאר חלק, מתוח ובוהק כפי שהיה כשהיינו ילדים. עם השנים נוספים לו גם כתמי פיגמנטציה, כתמים וסימנים כתוצאה מאקנה או גורמים אחרים והתסכול הוא רב. נכון, אפשר לטשטש את המראה באמצעות איפור, למרות שלא תמיד התוצאה היא אפקטיבית.


עור שיש בו כתמים וסימנים המכהים את צבעו ומרקמו הוא בר טיפול. טיפול זה נעשה באמצעות אינפרא אדום, שיטה שפרצה לעולם הקוסמטיקה הרפואית דווקא מהפן הטיפולי- רפואי, ואשר שימשה במקור לטיפול בבעיות עור קשות. עם הזמן התגל תכונותיו המופלאות של האינפרא אדום והיום הטיפול ב משמש למגוון רחב של בעיות עור, ביניהן גם הבהרת עור.


מעלימים ראיות
הבהרת עור באמצעות אינפרא אדום מתבססת על רעיון של שימו שבקרני אינפרא אדום, אשר המאפיינים שלהם הם עוצמת אור וחום גבוהים מאד. קרני האינפרא אדום משודרות היישר אל אזור עור הפנים, חודרות את הדרמיס, מעטפת העור החיצונית, ומגיעות עד לשכבת העור הפנימית, האפידרמיס.

בעצם חדירה זו של תאי העור החיצוניים, מתחיל תהליך של שיקם העור והתחדשות שלו. תאי העור החיצוניים, הפגומים והמתים נושרים מהר יותר ומפנים את מקומם לתאי עור חדשים, הצומחים מהר יותר, כשהם נקיים מכתמים, רעננים וכאלו שמקנים לפנים מראה אחיד, בהיר וחלק
.
מכתמים וסימנים. זוהי פריצת דרך של ממש, מאחר הטיפול הוא מהיר, ממוקד ומבוקר ועם תוצאות מוכחות כבר בתחילת התהליך.
הבהרת ער באמצעות אינפרא אדום חייבת להיעשות בקליניקה של קוסמטיקאית רפואית מוסמכת ובעלת נסיון, שיש לה את הידע והיכולת לאבחן את מצב העור ולקבוע את דרגת החום של קרני האינפרא אדום, באופן בטוח ומבוקר.
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים