האם גם את יכולה להעניק לעצמך מראה עור בריא, בעזרת טיפולי פילינג מתקדמים?

מראה העור יכול להסגיר בקלות את גיל האישה. אנחנו יכולות לעבוד שעות במכון הכושר, בחוגי ספורט, להשקיע את מיטב מאמצנו בחוגי פילאטיס ויוגה, אך הקמטים אשר מופיעים על פנינו יכולים להסגיר בקלות את מה שאנו עובדות קשה כדי להסתיר. כיום, קיימות מספר אפשרויות לטיפול בעור הפנים עבור נשים, כגון ניתוחים פלסטיים, הזרקות בוטוקס ושאר חומרים, ושאר טיפולים כאלו ואחרים, אשר יכולים להביא לתוצאות, אך עלולים להביא למספר תופעות לוואי והשלכות בלתי רצויות. לעומתם, עומדות שתי טכנולוגיות נפלאות להסרת קמטים: טכנולוגיית הקור, וטכנולוגיית האינפרא האדום. טכנולוגיות אלו יכולות לעזור גם לך להחזיר לעצמך מראה עור חלק, נקי, ובריא!

מהו הטיפול נגד קמטים, אשר עושה שימוש בקור?

טיפול זה מאפשר החדרה עמוקה ביותר של חומרי לחות מזינים לעור, וזאת באמצעות קירור כלי הדם של העור. במהלך תהליך זה, אשר מכונה קריורפורזה (cryophorese), כלי הדם המקוררים עוברים התכווצויות להתרחבויות לסירוגין, מה שמאפשר הולכה יעילה יותר של חומרי הלחות לשכבות עמוקות בעור. טיפול זה יכול להביא להבהרת העור, כמו גם הפחתת נפיחויות, וכן גם מיגור של קמטים בכל אזורי הפנים, לרבות האף, העיניים, המצח, הלחיים, והסנטר.
ליעוץ ללא התחייבות ושאלות תוכלי לפנות ליהודית קוסמטיקאית מראשון לציון 
052-8705343

מהו הטיפול באינפרא אדום?
טיפול באינפרא אדום, הינו טיפול אשר עושה שימוש בעוצמות נמוכות של חום. טיפולים אלו יכולים להביא לגרום למתיחת העור והגברת הגמישות שלו, וכן גם וליצירת מרקם אחיד, רענן ובהיר של העור.
 
 
 
מכון הטיפול "מור קוסמטיקה"
במכון הטיפול "מור קוסמטיקה" תוכלו לקבל את שני הטיפולים, מידי המטפלת המקצועית והמנוסה יהודית מור. מור הינה קוסמטיקאית פרא-רפואית, מעסה רפואית ורפלקסולוגית, אשר מחזיקה בניסיון עשיר בתחום ויכולה להביא לשיקום עורך בטיפול יסודי ובאווירה נוחה.