רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


איך באמת תוכלו לטפל בפסוריאזיס?

Back


איך באמת תוכלו לטפל בפסוריאזיס?
 
פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית ואין לה מרפא. המחלה מאופיינת העור עם כתמים אדומים ומעליהם קשקשת לבנבנה אפורה קשה. בישראל סובלי מעל מאה אלף איש ממחלת הפסוריאזיס, חלקם באופן קל ואפילו לא מודעים לכך. זוהי אינה מחלה מידבקת או מסוכנת אולם הסימפטומים שלה מציקים וכשהם פוגעים בעור הפנים הם מתסכלים מאד  בשל מראם הבלתי אסתטי. מה הפתרונות העומדים בפני חולי פסוריאזיס?
 
לא אסתטי? לא חייבים להסתגר בבית
 
הסיבות להיווצרות הפסוריאזיס אינן מובנות במלואן. בחלק מהמקרים מדובר בתופעה גנטית. במקרים אחרים מדבר בתהליך דלקתי שבמהלכו מתרחבים כלי הדם ולכן נוצר אודם בעור. סיבה נוספת היא תהליך מואץ בו מיוצרים תאי עור חדשים באפידרמיס, שכבת העור העליונה. בעוד שבמצב נורמלי מתחלף האפידרמיס בערך פעם בחודש, אצל חולי פסוריאזיס התאים מתרבים באופן כל כך מהיר עד ששכבת העור מתחלפת בתך מספר ימים. במצב זה תאי העור החדשים שנוצרים אינם נורמטיביים והם פשט מצטברים על העור ונראים כמו קשקש גדול ועבה. אז אסתטי זה לא, גם לא נוח, מגרד מציק ומעיק. כשמדובר על פסוריאזיס בפנים, זה גם לא נעים, בלשון המעטה. סיבות להתפרצות נשנית של הפסוריאזיס הן מתח ממושך, כוויית שמש ולעתים גם לאחר נטילת סוגים שונים של תרופות.


הרפואה המערבית כבר הבינה כי לא ניתן לרפא את הפסוריאזיס אולם כן ניתן להקל על הסימפטומים. הרעיון הוא להשתמש בתכשירים שיאו את קצב חוקת התאים ומכאן את הדלקת בעור. יחד עם זאת, תכשירים רבים, כמו משחות שמסייעות בקילוף הקשקש העבה ואת קצב חלוקת התאים בעור, מכילות גם קורטיזון או סטרואידים, ומחקרים מצביעים שבחלק מהמם, דווקא בעקבות השימוש נגרם לעור נזק בלתי הפיך או לאחר הפסקת הטיפול חלה החרפה במחלה.
 
פתרונות אחרים
 
למרבה הפלא, דווקא ענף הקוסמטיקה הרפואית מביא בשורה אחרת, טבעית, ללא כל כימיקלים או חשש להחמרת המצב, אלא להיפך, לשיפורו, להקלה מיידית לטווח הארוך ולעתים עד להעלמה מלאה של חלקים בעור הפנים מפני הסימפטומים המטרידים.

השיטה אותה מציעה הקוסמטיקה הרפואית היא טיפול באמצעות קור. היא פותחה בצרפת ובישראל נעשה בשיטה זו שימוש בלעדי בקליניקת מור, בבעלותה של הקוסמטיקאית והמטפלת בשיטת דב קליין, יהודית מורי.השיטה הזו פועלת בקירור ניכר של עור הפנים באמצעות גולה קרה במינוס 5 מעלות אל מתחת לאפידרמיס.
עם הגולה הקרה מוחדרים חומרים משקמים, מרגיעים ומזינים, טבעיים בלבד ובפיקוח ואישור משרד הבריאות. התהליך מסייע לתאי העור המתים לנשור באופן טבעי ומסייע לצמיחת התאים החדשים באופן נורמטיבי.
התוצאה, הקלה מיידית בתחושות, שיפור ניכר במראה העור ומניעת ההתפרצות הבאה.
 
אם לא תנסו, פשוט לא תדעו.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים